جزییات خبر

تفاهم نامه همکاری پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان و اداره کل پست استان امضا شد

(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۵۹

در راستای تحقق دستورالعملهای دولت الکترونیک ، حذف کالابرگ دستی و توزیع الکترونیکی نفت سفید با استفاده از زیر ساخت‌های بانکی، تفاهم نامه همکاری بین شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با اداره کل پست استان صبح روز دوشنبه مورخ 98/9/4 به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ؛ براساس این تفاهم ‌نامه اجرای عملیات جمع آوری اطلاعات و ثبت نام الکترونیکی در سایت (newtejaratasan) خانوارهای مصرف کننده نفت سفید که فاقد گاز طبیعی می باشند؛ توسط دفاتر پستی انجام می شود .  
با اجرای این طرح سهمیه اختصاصی خانوارهای واجد شرایط که براساس صحت اطلاعات خانوار با همکاری اداره پست در سیستم تجارت آسان تغذیه شده اند؛ در کارت بانکی آنها شارژ می شود .   
از اهداف شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران برای اجرای این طرح ، تسریع در روند اجرایی خدمات به مصرف‌کنندگان نفت سفید ، تأمین رفاه خانوارهای روستایی ، جلوگیری از توزیع و عرضه خارج از شبکه این فرآورده ، حذف هزینه چاپ کالابرگ و همچنین دسترسی دقیق به آمار خانوارها ومدیریت بهینه میزان مصرف است .
گفتنی است استان گیلان درحال حاضر دارای 18 هزار و 545 خانوار مصرف کننده نفت سفید است وعملیات توزیع این فرآورده نفتی توسط 163 فروشندگی فعال و ازطریق ۹ ناحیه ( رودبار ، رودسر ، لاهیجان ، انزلی ، تالش ، صومعه سرا ، آستارا ، فومن و رشت ) انجام می شود .


تفاهم نامه 05

تفاهم نامه 03
تفاهم نامه 02
تفاهم نامه 01

تفاهم نامه 04

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید