جزییات خبر

عباسی ، مدیر پخش فرآورده های نفتی گیلان خبر داد : «روند مطلوب سوخت رسانی به مسافرین تابستانی »

(شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، علی اصغر عباسی ، طی مصاحبه ای از روند مطلوب خدمات دهی جایگاههای فرآورده های نفتی استان گیلان به مسافرین تابستانی خبر داد .

 

وی با اشاره به اینکه استان گیلان یکی از استان‌های مسافرپذیر کشور است ، تمهیدات لازم برای سوخترسانی مطلوب به مسافران در ایام تعطیلات به ویژه نوروز و تابستان را از اهم اقدامات و برنامه های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان عنوان کرد .
تردد مسافران تابستانی ، افزایش مصرف فرآورده های نفتی به ویژه بنزین و CNG (سوخت طبیعی ) را در پی خواه داشت لذا تامین سوخت به موقع  و با کیفیت در تمامی جایگاه های سوخت استان از اقداماتی است که مدیر منطقه گیلان به آن اشاره کرد .
 در همین راستا مدیر منطقه گیلان افزود : « به مالکان جایگاه های سوخت تاکید شد که نسبت به خرید به موقع سوخت ، نظافت کلی و مستمر جایگاه ، برخورد مناسب کارکنان جایگاهها با مراجعین و رعایت اصول ایمنی و تکریم مراجعین اهتمام کامل داشته باشند . »
عباسی ضمن  اشاره به اینکه درتابستان سال گذشته مصرف روزانه مصرف به دو تا سه برابرمصرف عادی رسیده  است و ازطرفی باتوجه به مصرف روزانه سه و نیم میلیون لیتری بنزین درسال جاری گفت : « امسال نیز با توجه به حجم مسافرت ها به استان گیلان در تعطیلات تابستانی انتظار می رود در پیک مصرف با لغ بر شش میلیون لیتر توزیع بنزین در استان داشته باشیم . »
گفتنی است در تابستان سال گذشته مجموعا 357 میلیون و 276 هزار لیتر بنزین سوپر و معمولی در استان مصرف شده است که این آمار حکایت از میانگین مصرف روزانه سه میلیون و 841 هزار لیتر بنزین در روزهای تابستانی سال گذشته دارد  .  
وی همچنین افزود : « مردم شریف استان و مسافرین عزیز در صورت بروز هرگونه مشکل در امر سوخترسانی به شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگوئی شبانه روزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری و پاسخ آن اقدام شود . »

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید