دوشنبه, 19 بهمن 1394 English          
عنوان : دومین جلسه كمیته برنامه ریزی و نظارت شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در شركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان برگزار شد .
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۱۰/۳۰ 
ساعت : ۱۲:۳۴:۱۸

صبح روز سه شنبه 26 دی ماه دومین جلسه کمیته برنامه ریزی ونظارت  با حضور نیمی از اعضای این کمیته در سالن کنفرانس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان  برگزار شد .

دراین نشست که به مدیریت رئیس روابط عمومی فرودگاه سردار جنگل و مشارکت پنج نفر از اعضای کمیته برنامه ریزی و نظارت شورای هماهنگی روابط عمومیهای استان در شرکت نفت برگزار شد , پس از ارائه گزارش توسط رئیس روابط عمومی شرکت نفت درخصوص عملکرد این شرکت , برای برنامه جامع روابط عمومی های استان سرفصلهایی تعریف شدو مقرر شد  در جلسات آتی , زیر  مجموعه ها و برنامه عملیاتی آن تدوین گردد .

در این نشست همچنین فردین چراجی مدیر شرکت نفت استان گیلان در ابتدای این نشست حضور یافت و ضمن ابراز خیر مقدم به اعضای کمیته برنامه ریزی و نظارت نکاتی را درخصوص جایگاه ارزشمند روابط عمومی ها در سازمان یادآور شد .

چراجی ضمن تاکید بر ارزش قائل شدن به روابط عمومی و جلسات آن اهمیت و نقش روابط عمومی را در رسیدن به اهداف سازمان ضروری دانسته و اشاره کرد: ((چنانچه مدیریت سازمان برای مدیریت روابط عمومی جایگاه بالا تعریف نماید می تواند از قابلیتهای این واحد در راستای اهداف سازمان استفاده کند و چنانچه این مدیریت را در سطوح میانی یا پائینی ببینید قادر نخواهد بود این مهم را به انجام برساند)) .

چراجی حل و فصل بسیاری از امور درون و بیرون  سازمان را به واسطه وجود موثر واحد روابط عمومی دانسته و اشاره کرد متاسفانه روابط عمومی ها در جایگاهی که باید      باشند قرار ندارند و مدیران از این بازوی توانمند به درستی بایستی استفاده نمایند .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورد ه های نفتی منطقه گیلان همچنین اشاره کرد که واحد روابط عمومی مهمترین واحد در یک سازمان است که می باید ازنظر بودجه , توجهات زیر ساختی , آموزشهای لازم , تسلط به علوم روز ارتباطات دنیا به زبان انگلیسی مورد حمایت قرار گیرد و مسئول این واحد نیز باید خود را در سطح استانداردهای جهانی مجهز نماید . 

چراجی پیش تر نیز در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های نفت , لزوم تشکیل جلسات مشترک مدیران دستگاههای اجرایی و مسئولین روابط عمومیها را از الزامات دانسته و درخواست همایشهای ملی با حضور همزمان مدیرن و روسای روابط عمومیها را داشت و اولین مدیری بود که در جشنواره روابط عمومیهای دستگاههای اجرایی استان گیلان در لاهیجان حضور یافت .

گفتنی است کمیته برنامه ریزی ونظارت یکی از هفت کمیته شورای هماهنگی روابط عمومی های  استان و متشکل از 11 عضو از مسئولین روابط عمومیهای دستگاههای اجرایی استان به ریاست سیدرضا علوی رئیس روابط عمومی فرودگاه سردار جنگل رشت است که عبارتند از مریم پورنصرا... شرکت نفت  , سیده فاطمه فلاح اداره کل حمل و نقل و پایانه ها , امینه پرموزه اداره گمرکات , سیدحسین رضویان آب منطقه ای  , علی خوشخو اداره کل اوقاف و امور خیریه , نادر صالح – مخابرات , مهدی نجفی – حج و زیارت , امین فتح العلومی – اداره کل استاندارد وتحقیقات صنعتی , سید ابراهیم تقی زادگان – ثبت احوال  , حسین حاجتی – اداره کل زندانها و هادی نبی زاده – آزمایشگاه مکانیک خاک .
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گيلان
V3.9.8.6